O Judo

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na zajęcia judo. W tym roku dla nowych dzieci we wrześniu odbędą się testy - prosimy zapoznać się ze szczegółami. Również dzieci już trenujące prosimy o zapoznanie się ze zmianami w rozkładzie zajęć (zakładka: treningi).

Plan treningów wakacyjnych

środa, 21 lipiec 2021

Przedstawiamy plan treningów wakacyjnych w terminie 26-30 lipiec.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju, dbając o Wasze bezpieczeństwo, w tym roku zamiast zebrania organizacyjnego, wszystkie niezbędne informacje zamieszczamy na stronie internetowej, a w przypadku pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod niżej podanymi numerami telefonów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wyjazdu.

Solanin Cup

poniedziałek, 14 czerwiec 2021

12-13 czerwca odbył się Solanin Cup - bardzo mocny, międzynarodowy turniej dzieci i młodzików. Nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale i wiele miejsc punktowanych:

Zakończenie roku szkolnego

piątek, 04 czerwiec 2021

Zbliża się koniec roku szkolnego 2020/2021, w związku z tym informujemy, że treningi dla dzieci w Naszym klubie będą się odbywać do dnia 23.06 (jedynie zajęcia funny judo do 24.06). W wakacje nie prowadzimy regularnych treningów, a jedynie obozy oraz półkolonie. Na obozy listy już są zamknięte ale zapraszamy jeszcze do zapisów na półkolonie w terminie 26-30.07. Zdecydowanie był to najtrudniejszy sezon z powodu pandemii, dlatego niezmiernie dziękujemy tym, którzy byli w tym czasie razem z nami!! Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu (grafik zajęć na nowy sezon w sierpniu).

Półkolonia letnia

poniedziałek, 24 maj 2021

Miejsca na obóz w Suchedniowie już wyczerpane, więc zapraszamy na letnią półkolonię z AWF, która odbędzie się w terminie 26-30 lipiec. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

poniedziałek, 24 maj 2021
W sobotę 22 maja młodsi zawodnicy wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Bytomia dzieci. Jak na taką przerwę od startów uważamy, że poszło całkiem nieźle ???? wprawdzie brakuje złotego krążka, ale chyba i to uda się poprawić!
2 miejsce - Dratwińska Vanessa, Adamoszek Bartek
3 miejsce - Gaborek Bartek, Staszewska Nadia, Straszak Natalia
5 miejsce - Antoniewicz Grzegorz, Straszak Mateusz, Wieczorek Marta
7 miejsce - Gaborek Tomasz
Brawo ????

Akademickie Mistrzostwa Polski

poniedziałek, 24 maj 2021
Właśnie zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski ☺️ miło zameldować, że zawodnicy naszego klubu i reprezentujący jego barwy zdobyli tam następujące lokaty:
???? Mateusz Salisz 81 kg
???? Wiktoria Lis +78 kg
❤️ Dodatkowo nasza Julka Gawron ( reprezentująca wprawdzie barwy innej uczelni) wywalczyła ???? w kat 63 kg.
Uczelniany Team Azs Awf Katowice wzmocnili także Patryk Łoziak (GKS Czarni Bytom) oraz Dominik Król (Judo Wolbrom) obydwoje spisali się świetnie, Patryk ????????Dominik ???????? 5 miejsce zajęła Aleksandra Gaj +78kg (GKS Czarni Bytom)

Powrót treningów dzieci

sobota, 20 marzec 2021

Od 19.04 wznawiamy treningi wszystkich grup dzieci według stałego harmonogramu. Aktualne obostrzenia zezwalają na prowadzenie treningów judo w klubach należących do Polskiego Związku Sportowego i uczestniczących we współzawodnictwie dzieci i młodzieży.

Zapraszamy wszystkich do zapisów na letni obóz judo, który odbędzie się w Suchedniowie w ośrodku Paradiso. W obozie mogą wziąć udział dzieci od 7 roku życia po wyrażeniu zgody przez trenera prowadzącego.

Strona 1 z 20

Ostatnio dodane