News

Zapisy na sezon 2020/2021 - rozkład zajęć

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na zajęcia judo. W tym roku dla nowych dzieci we wrześniu odbędą się testy - prosimy zapoznać się ze szczegółami. Również dzieci już trenujące prosimy o zapoznanie się z aktualnym rozkładem zajęć (zakładka: treningi).

Zajęcia odbywają się przy ul. Raciborskiej 1 oraz na Nowej Hali AWF przy ul. Mikołowskiej 72a (sala 304) - szczegóły na rozkładzie zajęć.

ZAPISY:

- Testy dla nowych dzieci odbędą się 7 września o godz. 16.00 na sali przy ul. Raciborskiej 1. Na podstawie testów dzieci zostaną przydzielone do grup już istniejących lub zostanie stworzona nowa grupa. Na testy wystarczy zabrać spodenki, koszulkę i klapki. Treningi dla nowych dzieci rozpoczną się 1 października.

- Zapisów na testy dokonujemy poprzez wysłanie wiadomości email na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z danymi osoby zapisywanej: imię, nazwisko, wiek, nr.tel. rodzica. Osoby, które nie wyślą wiadomości email, nie zostaną dopuszczone do testów!

- W przypadku dużej ilości dzieci, zostanie wyznaczony drugi termin testów (prawdopodobnie w kolejny poniedziałek). Jeżeli termin 7 września komuś nie odpowiada, prosimy o zaznaczenie tego w wiadomości email. Postaramy się ustalić dogodny dla Państwa termin.

- Zapraszamy wszystkie dzieci już od 4 roku życia.

OPŁATY:

- Nowych członków klubu obowiązuje opłata wpisowa 50zł

- Składka członkowska wynosi 90zł/miesiąc (rodzeństwo 140zł). Składki należy wpłacać do 15 dnia danego miesiąca na konto klubowe:

40 1020 2313 0000 3102 0019 7293

AZS AWF Katowice, 40-065 Katowice, ul. Mikołowska 72a

Tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka, judo, imię trenera (trener Kuba, Magda, Paweł)

Ostatnio Dodane